FDM Detský matrac BABY Comfort | 86 Prevedenie: 80 x 200 cm

106,00 €

Prevedenie 80 x 200 cm, Rozmer 90 x 200 cm, Výška 10 cm

FDM Detský matrac BABY Comfort | 86 Prevedenie: 80 x 200 cm

Detský matrac BABY Comfort
Detský matrac BABY COMFORT je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY COMFORT je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou matraca je poťah na zips.  Polyuretánová pena vysoko pevná pena s dobrou priedušnosťou, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Pohánkové šupky vrstva prírodných pohánkových šupiek uzavretá v prešívaných, špeciálne vybraných zónach. Pôsobí baktericídne a proti preležaninám, predchádza defektom chrbtice a pomáha hojiť už existujúce. Taníny obsiahnuté v pohánkovej šupke zabraňujú množeniu roztočov a baktérií v matraci a na povrchu pokožky.
Kokosové vlákno ide o prírodnú, 100% ekologickú surovinu získanú z kokosových škrupín. Kokosové vlákna sú ľahké a vzdušné, ako aj veľmi odolné a pružné, odolné voči vlhkosti a deformácii. Zlepšujú cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca, čím zabraňujú nadmernému poteniu. Kokos má tiež antialergické vlastnosti, zabraňuje rozvoju plesní a roztočov. Klimatizačné vlákno nadýchané syntetické rúno, ktoré naďalej transportuje vzduch a dodatočne ohrieva matrac. Poťah PREMIUM – antialergický s membránovou štruktúrou bol vyrobený z najkvalitnejších hypoalergénnych materiálov prvej kvality zaisťujúcich výnimočnú jemnosť, sviežosť a mimoriadny komfort a spokojnosť s jeho používaním. Štruktúra materiálu, z ktorého je poťah vyrobený, zaisťuje dostatočné vetranie a správne prúdenie vzduchu v matraci.
Materiál: poťah, polyuretánová pena, kokosové vlákno, pohánkové struky, klimatizačné vlákno
Rozmery:

ŠxD: viď varianty
výška matraca: 9 cm

Farebné prevedenie: biela
 
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívnu a pozitívnu toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / – 1 cm pre svoju výšku.
 

Prevedenie 80 x 200 cm
Rozmer 90 x 200 cm
Výška 10 cm